Internetový obchod so značkovými a certifikovanými alkohol testery

Pre firmy aj jednolivcov ponúkame kvalitné alkohol testery k orientačnej skúške zvyškového alkoholu v dychu, ktorých účelom je presná a spoľahlivá detekcia.


Hlavný rozdiel medzi alkohol testery: Základný kvalitatívny rozdiel definuje konštrukcie SENZORA alkohol testeru - viac info TU

Nezničte si ALKOHOL TESTER - dôležité upozornenie!

Vzhľadom k tomu, že alkohol testery sú veľmi citlivé prístroje dôrazne neodporúčame vdychovať do nich vzduch za účelom dychovej skúšky bezprostredne po požití alkoholu.

Domáce a poloprofesionálne alkohol testery nie sú na toto v žiadnom prípade stavané a je vysoká pravdepodobnosť ich poškodenia! U prístrojov s elektrochemickým senzorom to však iné - na alkohol testeru FC sme pri foceni propagačných fotografií vykonali nespočet skúšok bezprostredne po požití a alkohol testerom na ako sa hovorí ani nepohlo. Je to dané konštrukciou snímača - kedy u lacnejších alkohol testerov sa fúka priamo na detekčné plochu senzora, alkoholtestery s elektrochemickým senzorom si vdychovaný vzduch naťahujú do detekčného kanálu podľa potreby.

Týmito tlačidlami podporíte a odporučíte naše stránky ostatným užívateľom internetu. Ďakujeme.

Váš košík je zatiaľ prázdny...
Alkohol testery pre FIRMY a OBCE Tieto alkohol testery sú vhodné pre použitie vo firmách a pre obce. Ich meranie je možné použiť ako dôkaz - jedná sa o preukázateľné meradlo. Na základe výsledkov možno teda napríklad. prepúšťať zamestnance.
Množstevné zľavy podľa zákazky Množstevné zľavy podľa zákazky Pre výrazné množstevné zľavy nás neváhajte kontaktovať s dopytom. Volajte našu linku alebo najlepšie zašlite svoj ​​dopyt emailom. Obratom Vám zašleme kalkuláciu.

Archív noviniek

Prečo chcete kúpiť alkohol tester

Pre svoju istotu
výsledek ankety
28
Užitočný darček
výsledek ankety
2
Ku kontrole zamestnancov
výsledek ankety
38
 
Archív ankiet
Prehľad kontaktov:

Tel.: (+420) 732 642 337
Email:
Web: Alkohol testery.eu
© Alkohol testery.eu

Spravodajca:
Odoslať

Registrujte sa! Budeme Vás informovať o novinkách, výhodných akciách a zľavách. Registráciu je možné kedykoľvek zrušiť.

Autor webu:

Webdesign štúdio TAOX je tiež autorom webov

Internetové obchody, e-shopy. Reklamná agentúra špecializovaná na prostredí internetu a médií.